باشگاه مشتریان بیمه سرمد
  •    
    • باشگاه مشتریان بیمه سرمد و کلیه اعضاء این باشگاه، متعهد به رعایت اصول و قوانین تجارت الکترونیکی و پرهیز از ارتکاب جرایم رایانه ای و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران در رابطه با فعالیت در فضای مجازی می‌باشند. در عین حال چکیده یی از موارد مهم و الزامی مفاد قوانین فوق، در ادامه آورده شده است.
     شرایط استفاده
     امکان استفاده از کلیه ی محصولات و خدمات باشگاه مشتریان بیمه سرمد منوط به رعایت مقررات و ضوابط این باشگاه است

     تغییر در قوانین و مقررات باشگاه مشتریان سرمد
     باشگاه مشتریان بیمه سرمد این اختیار را دارد تا درهر زمان که لازم باشد مادامی که قوانین جمهوری اسلامی ایران نفی نگردد، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نماید. تغییرات و ضوابط جدید به محض درج در پورتال، لازم الاجرا می باشند و تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی آخرین ضوابط و مقررات، پورتال باشگاه مشتریان بیمه سرمد بوده و تمامی اعضاء ملزم به مطالعه و پیگیری اخبار و اطلاعیه های صادره می باشند.
      
     مالکیت مادی و معنوی (کپی رایت( 
     • مالکیت مادی و معنوی کل محتوای این پورتال شامل متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، محتوای چندرسانه ای، برنامه ها و نرم افزارها، متعلق به شرکت بیمه سرمد
      می باشد و هرگونه جمع آوری، مرتب سازی، بازسازی، تغییر، انتقال، چاپ و یا نمایش مجدد همه یا بخشی از محتوای این پورتال به هر منظور، توسط سایر اشخاص اکیدا غیرمجاز می باشد و هرگونه سوءاستفاده از محتوا و اطلاعات این پورتال پیگرد قانونی دارد.

     تبصره: بازنشر و یا نقل قول از محتوای پورتال باشگاه مشتریان بیمه سرمد در سایت ها، پایگاه های اینترنتی و وبلاگ هایی که منافع تجاری را دنبال نمی کنند، با لینک به محتوای اصلی در این پورتال و ذکر منبع مجاز است.

     • اتصال به و استفاده از پورتال با روشهای اتوماتیک و یا از طریق ابزار، برنامه، الگوریتم، اسکریپت یا مراحل دستی که امکان دسترسی غیرمجاز به همه یا بخشی از پورتال یا محتوا را فراهم نماید و یا از مصادیق نقض مالکیت مادی و معنوی محتوای پورتال و یا از مصادیق نقض مالکیت مادی و معنوی نرم افزار مدیریت پورتال باشگاه مشتریان بیمه سرمد باشد، اکیدا غیرمجاز می باشد و پیگرد قانونی دارد.
      رد مسئولیت 
     • باشگاه مشتریان بیمه سرمد در خصوص عواقب ناشی از فعالیتهایی که کاربران امکان اجرای آن را در باشگاه مشتریان دارند،  از خود رد مسئولیت می نماید، بنابراین مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت مادی یا معنوی آن متعلق به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی است، بر عهده اعضاء، کاربران و اشخاصی که اطلاعات را در باشگاه مشتریان منتشر کرده اند می باشد.
     • با توجه به اینکه محتوای باشگاه مشتریان بیمه سرمد به صورت پیوسته درحال تکمیل، تصحیح و توسعه می باشد، باشگاه مشتریان بیمه سرمد هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که به محتوایی از این باشگاه لینک می دهند و یا از این پورتال به آنها لینک داده می شود، ندارد.
     • تحت هیچ شرایطی باشگاه مشتریان بیمه سرمد، مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات و محتوای قرار گرفته روی این پورتال یا انتقال یافته توسط این پورتال به ویژه محتوای پورتال هایی که لینک آنها در این پورتال قرار گرفته است را نمی پذیرد. باشگاه مشتریان به کلیه اعضا توصیه اکید دارد قبل از اعتماد و استفاده از خدمات و محصولات سایت هایی که لینک آنها در باشگاه مشتریان قرار دارد، به دقت اصالت ادعاهای مطرح شده را بررسی نمایند.
     • تحت هیچ شرایطی باشگاه مشتریان بیمه سرمد، مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این پورتال نمی پذیرد